Trampolina 9,3 x 17 ft PRO (2,8 x 5,1m) z siatką zabezpieczającą i drabinką

  • Dostępność: Brak Brak
  • szt.
  • Cena netto: 1 910,57 zł 2 350,00 zł

Trampolina 9,3 x 17ft PRO (2,8 x 5,1m) z siatką zabezpieczającą i drabinką

 

 

Nasze trampoliny

trampolina-logo.jpg

ZALETY

 

INNE TRAMPOLINY

(Z reguły zaskakująco tanie)

 

WADY

Konstrukcja

rurka.jpg

Mocna konstrukcja; 1,5mm stal, dobrze wykonane spawy i kilku warstwowy  ocynk zapewniają, długą żywotność trampoliny na kilka sezonów

Cienka stal i kiepski ocynk,  powodują szybką korozję i pękanie konstrukcji na spawach, rurki wyginają się przy większym obciążeniu. Trampolina „rozsypuje się” nawet po jednym sezonie!!!

Osłona sprężyn

osł.jpg

Część trampoliny narażona na intensywne użytkowanie (przy wchodzeniu, wychodzeniu, chodzeniu czy siadaniu), materiał PCV zapewni długą żywotność osłony, miękka pianka ochroni przed sprężynami i ramą zewnętrzną. Odporna na ścieranie, promienie słoneczne i wilgoć a przede wszystkim bezpieczna.

Słaby materiał często kruszeje, pęka czy przerywa się przy intensywnym użytkowaniu.  Także płowieje na słońcu, przebarwia się na deszczu. Cienka pianka nie chroni przed stalowymi sprężynami i ramą. Po kilku miesiącach wygląda nieestetycznie i nie spełnia swojej funkcji ochronnej.

Mata do odbić

mata.jpg

Importowana z USA, wysokiej jakości  mata do odbić – materiał typu mesh PP (polipropylen). Odporna na duże obciążenia, promieniowanie słoneczne, wilgoć i upały.

Słaba podróbka mat do odbić, możliwość rozerwania materiału przy dużych ciężarach i intensywnym użytkowaniu. Często słabo zabezpieczona w transporcie do klienta dojeżdża już uszkodzona

Drabinka

Malowana proszkowo, odporna na korozję. Mocna konstrukcja, stopnie drabinki są płaskie i szerokie, umożliwiające stabilne i bezpieczne wchodzenie i schodzenie z trampoliny. Dodatkowo „plastry miodu” na stopniach zapewniają szybkie przesychanie drabinki i nie jest ona śliska

Pospawana z cienkich rurek drabinka, stopnie często z niewyprofilowanych rurek okrągłych niezapewniających bezpiecznego i wygodnego korzystania z trampoliny. Złe postawienie stopy lub śliska powierzchnia mogą doprowadzić do upadku lub zwichnięcia.

Siatka ochronna

siatka.JPG

Siatka ochronna jest bardzo ważnym elementem trampoliny zwiększającym bezpieczeństwo skakania. Nasza siatka wykonana jest z najgrubszego na rynku światowym poliestru. Materiał jest mocny, nie strzępiący się, odpornego na słońce i wilgoć. Bardzo mocny, duży suwak zapewni bezpieczeństwo i łatwość korzystania z trampoliny.

Cienka, materiałowa siateczka ochronna, materiał siepiący się, nieestetycznie wyglądające fruwające nitki. Drobny słaby suwak, szybko się zniszczy Niezapewniający wystarczającego zabezpieczenia.

Sprężyny

spr.jpg

Najważniejszy element trampoliny od którego zależy dobre wybicie i tym samym przyjemność ze skakania. Nasze trampoliny posiadają mocne sprężyny z twardego drutu.

Zastosowanie miękkiego drutu, powoduje słabe wybicie. Sprężyny po rozciągnięciu dają słabe wybicie, tak jakby się skakało na miękkim materacu.

 

Trampolina 9,3 x 17ft PRO (2,8 x 5,1m) z siatką zabezpieczającą i drabinką

Najbardziej zaawansowana trampolina w swojej klasie.

Sprężyny 82sz i każda długości 230mm o zakresiesiły 50N

Osłona na sprężyny najbezpieczniejsza i najlepsza na rynku

 

 

GWARANCJA 1 rok

Certyfikat CE/TUV/GS

Dane techniczne Trampoliny:

 

Owalna trampolina 9,3 x 17ft (2,8 x 5,1m)

Ilość sprężyn 84szt 230cm ocynk

Wymiar sprężyn (śr x dł )Ø28 m × 230m. Grupość drutu 3.3mm. Każda

sprężyna 50N

Rama (śr x grubość)Ø42×2mm ocynk

Mata do odbić polipropylen USA odporny na promienie UV

Osłona na sprężyny Plastik i guma 0,55cm grubości szeroka na 41 cm !!!

Nogi (śr x grubość)Ø42×2mm ocynk

MAX obciążenie150kg

 

Dane techniczne Siatki Zabezpieczającej (SZ)

 

Wymiar 9,3 x 17ft (2,8 x 5,1m) (OWALNA)

Wysokość (od trampoliny)2600 mm

Konstrukcja szkieletu włókno szklane

Nogi (śr x grubość)Ø25×1.2mm ocynk

Materiał siatki polyester MESH

 

 

Opakowanie wymiar149 x 54 x 31cm

Opakowanie wymiar262 x 40 x 10cm

Waga 150kg

 

Wymiary  Ø 9,3 x 17`(2,8 x 5,1m)      H- wys od ziemi 35" (87,5cm)
Konstrukcja ramy  Ø 48mm x 2.0mm (gr.ścianki) x10 szt  Galwanizowane
Sekcja "T"   Ø 48/42mm x 2.0mm (gr.ścianki) x10 szt  Galwanizowane
Noga Podporowa -łącznik  Ø 42mm x1.5mm x10 szt  Galwanizowane
Noga Podporowa -podstawa  Ø 42mm x 2.0mm x10 szt  Galwanizowane
Mata do odbić produkcja USA mesh PP (polipropylen)
Osłona na sprężyny Plastikowo-gumowa z góry i dołu szeroka na 41cm
Osłona na sprężyny- pianka materiał- EPE szeroka na 33cm gr 3cm
Sprężyny Długość 230 mm x Ø drutu 3,3mm  Ø sprężyny 28mm x 84szt GALWANIZOWANE
Haki 5.0mm x84szt ocynkowane

 

 

 

  1. galvanized tube Najbardziej wytrzymałe elementy konstrukcyjne na rynku. Wykonane ze stali i ocynkowane kilkukrotnie. Konstrukcja jest bezpieczna i rdza przez długi czas nie będzie widoczna.
  2. tube T section Łączenie konstrukcykcji aż na odcinku 95 mm oraz sekcja T (połączeniu nóg trampoliny z ramą) najmocniejsza na rynku. Zadbaj o bezpieczeństwo dzieci i trwałość konstrukcji.
  3. Spring Sprężyny ocynkowane wykonane z twardego drutu, Zapewnia to zachowanie ich właściwości (sprężystości) przez długi czas oraz rdza nie pojawi się na nich szybko.
  4. Mat Połączeni V-haków, na importowanych z USA matach do odbić,  zapewni prawidłowe ustawienie sprężyny podczas skoków
  5. Padding & 
	Mat Najmocniejsza na rynku, odporna na deszcz i przetarcia osłona na sprężyny. Wykonana z gumo-plastiku z grub gąbką wykonaną ze specjalnej pianki