Odstąpienie od umowy i reklamacje

Odstąpienie od umowy
 1. Mogą Państwo odstąpić od umowy zawartej ze sklepem www.trampolina.eu  w terminie 14 dni bez podawania jakiejkolwiek przyczyny.
 2. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia zawarcia umowy (w Państwa przypadku od dnia odbioru towaru).
 3. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy muszą Państwo poinformować nas o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (pismo wysłane pocztą tradycyjną lub emailem). Adres do wysyłki oświadczeń to: TRAMPOLINA.EU, Zajkowski S.C. Wojciech Zajkowski, ul. Kolejowa 117, 05-092 Łomianki, NIP: 118-145-08-58, REGON: 141679324, telefon: +48 (22) 732-08-80, e-mail: sklep@trampolina.eu.  
 4. Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe. Można przygotować samodzielny wniosek. Gotowy wzór do pobrania znajduje się tutaj: http://trampolina.eu/uploads/files/trampolina-formularz-odstapienia.pdf (pdf) 
 5. Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo do nas informację dotyczącą wykonania przysługującego Pańśtwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy
 6. W przypadku odstąpienia od nniniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy ( z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba, że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie. W każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem. 
  Proszę odesłać rzecz/towar/produkt na adres:TRAMPOLINA.EU, Zajkowski S.C. Wojciech Zajkowski, ul. Kolejowa 117, 05-092 Łomianki, NIP: 118-145-08-58, REGON: 141679324, telefon: +48 (22) 732-08-80, e-mail: sklep@trampolina.eu, niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 14 dni.
 7. Będą Państwo musieli ponieść bezpośrednie ksozty zwrotu rzeczy.
Orientacyjne koszty dostawy (Czyli takie jak w naszym sklepie - kurierem UPS) to:
-do 30 kg około 20-25 zł brutto
-do 60 kg około 50-80 zł brutto
- do 100 kg około 70-100 zł brutto
- do 200kg około 100-120 zł brutto 
 1. Odpowiadają Państwo tylko za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.
Reklamacje

REKLAMACJE

Jeżeli zakupiony towar okazuje się mieć wady fabryczne lub jest niezgodny z opisem, prosimy o postępowanie zgodnie z poniższą procedurą reklamacyjną:

 1. Prześlij do nas produkt, który chcesz zareklamować, dołączając do niego pisemne oświadczenie, w którym opiszesz szczegółowe powody reklamacji produktu, formę rekompensaty, a także adres zwrotny oraz numer konta, na który zostanie dokonany zwrot pieniędzy (w zależności od podjętej przez sklep decyzji). Przesyłka jest realizowana na Twój koszt.
 2. ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki poinformujemy Cię mailowo lub telefonicznie o wyniku postępowania reklamacyjnego.
 3. Jeżeli reklamacja zostanie rozpatrzona pozytywnie, w ciągu 7 dni roboczych od dnia podjęcia decyzji, zrekompensujemy poniesione przez Ciebie koszty poprzez: przesłanie nowego produktu lub zwrot pieniędzy.
 4. Jeżeli reklamacja zostanie uznana za nieuzasadnioną, przekażemy Ci szczegółowe uzasadnienie podjętej decyzji i w ciągu 14 dni roboczych odeślemy na nasz koszt reklamowany produkt.

 

W razie wątpliwości, zapraszamy do kontaktu pod adresem e-mail: sklep@trampolina.eu lub telefonicznie:+48 (22) 732-08-80. Udzielimy Ci wskazówek, jak szybko i bezproblemowo przeprowadzić reklamację.