Siatka ochronna do trampoliny EURO 13ft solo

  • Dostępność: dostawa 2 - 3 dni robocze dostawa 2 - 3 dni robocze
  • szt.
  • Cena netto: 191,06 zł 235,00 zł

Siatka ochronna do trampoliny 13ft (3,96) solo

Najbezpieczniejsza i najmocniejsza siatka na rynku !!!

Nie ufaj tanim podróbkom a postaw na jakość i bezpieczeństwo.

Koniecznie wejdź i przeczytaj a unikniesz nieudanego zakupu


 

 

 

 

 

Siatka ochronna do trampoliny EURO 13ft

 
(bez konstrukcji- sam materiał)

 

 

Nie ufaj tanim podróbkom a postaw na jakość i bezpieczeństwo.

SAMA SIATKA BEZ konstrukcji. Z konstrukcją poniżej opisu znajduje się link do siatki kompletnej

 

 

Dane Techniczne:

 

Średnica trampoliny: 13ft (3,96m)

 

Ilość słupków: 8 szt.

 

Materiał: UV resistant PE MESH FABRIC 100g/M² BLACK

 

Wysokość od trampoliny: 180cm (SPRAWDŹ!!!!!!!)

 

Sposób mocowania : na górze o adaptery/grzybki, na dole o ramę trampoliny i od spodu za haki maty do odbić

 

 

 

Siatka wykonana z Polietylenu (PE) MESH- najgrubsza na rynku 100g/m2. Wodoodporna i bardzo mocna. Po pierwsze bezpieczna po drugie trwała. Tanie podróbki wykonane z innych materiałów albo „oszczędne” wersje Polietylenu (poniżej 100g/m2) sprawią, że siatka szybko ulegnie uszkodzeniu albo będzie się strzępić.

 

 

 

Siatka Ochronna

 

 

 

Suwak w siatce najmocniejszy na rynku. Zwykłe suwaki w tanich siatkach nie przetrwają nawet 1 sezonu. A siatka bez suwaka to tak jak siatka z dziurą. Kolejnym istotny faktem jest że siatka posiada 2 suwaki. Umiejscowiony w pionie i w poziomie co zwiększa otwór w siatce podczas wchodzenia czy schodzenia z trampoliny. Suwaki mają tendencję do automatycznego rozsuwania się (a często dzieci nie łapią za suwak tylko za "dziurę" i ciągną aby otworzyć siatkę) co zapobiega ich ewentualnym uszkodzeniom. Podczas z kolei skakania suwaki nie rozsuwają się co w niektórych niedopracowanych siatkach zdarza się.

 

 

 

Suwak do siatki

 

 

 

Siatka mocowana jest do słupków (a na nich do adapterów/grzybków) za pomocą tasiemek wszytych w siatkę. W przypadku ewentualnego odbicia/wpadnięcia na siatkę zabezpieczającą sprawia, że naprężenie jest równoważone na wszystkie słupki. W przypadku tańszych siatek, gdzie siatka jest nakładana na słupki za pomocą tulei wszytej w siatkę, naprężenie jest przenoszone tylko na 2 słupki, co powoduje większe naprężenie na słupek i co za tym idzie szybsze zużycie się siatki i ich mocowań.

 

Siatka posiada element stykowy tylko na górze (adapter) i na dole (rama). Siatka nie dotyka bezpośrednio słupków i dzięki temu wyhamowuje użytkownika zanim ten wpadnie pełną siłą na słupek (oczywiście zabezpieczony specjalną pianką EPE)