Siatka ochronna do trampoliny EURO 10ft (3,05m)

  • Dostępność: dostawa 2 - 3 dni robocze dostawa 2 - 3 dni robocze
  • szt.
  • Cena netto: 308,13 zł 379,00 zł

Najbezpieczniejsza i najmocniejsza siatka na rynku !!!

Nie ufaj tanim podróbkom a postaw na jakość i bezpieczeństwo.

Koniecznie wejdź i przeczytaj a unikniesz nieudanego zakupu

Najbezpieczniejsza i najmocniejsza siatka na rynku !!!

 

Nie ufaj tanim podróbkom a postaw na jakość i bezpieczeństwo.

 

 

Dane techniczne:

Średnica trampoliny 10ft (3,05m)

Ilość nóg trampoliny 3szt

Ilość nóg od siatki 6szt

Sposób mocowania góra "grzybki" dół o ramę trampoliny i od dołu haczykiem za hak maty

 

Siatka wykonana z Polietylenu (PE) MESH- najgrubsza na rynku 130g/m2. Wodoodporna i bardzo mocna. Po pierwsze bezpieczna po drugie trwała. Tanie podróbki wykonane z innych materiałów albo „oszczędne” wersje Polietylenu (poniżej 130g/m2) sprawią, że siatka szybko ulegnie uszkodzeniu albo będzie się strzępić.

 Siatka Ochronna

Suwak w siatce najmocniejszy na rynku. Zwykłe suwaki w tanich siatkach nie przetrwają nawet 1 sezonu. A siatka bez suwaka to tak jak siatka z dziurą. Kolejnym istotny faktem jest że siatka posiada 2 suwaki. Umiejscowiony w pionie i w poziomie co zwiększa otwór w siatce podczas wchodzenia czy schodzenia z trampoliny. Suwaki mają tendencję podczas ciągnięcia (gdy suwak nie jest do końca otwarty i dziecko „wciska się w dziurę” albo ciągnie za siatkę a nie suwaki aby wejść bądź opuścić trampolinę) do automatycznego rozsuwania się co zapobiega ich ewentualnym uszkodzeniom. Podczas z kolei skakania suwaki nie rozsuwają się co w niektórych niedopracowanych siatkach zdarza się.

Suwak

 

Rurki pionowe wykonane ze specjalnego, opatentowanego stopu metali Ø 25.4mm (średnica) x 1.2mm (grubość ścianki). Żeby wygiąć tą rurkę potrzebna jest naprawdę duża siła.

 

Pianka otulająca rurki wykonana jest z Polyestrów o odpowiednich parametrach tłumiąco-amortyzujących (600 x 300D). Nie ma możliwości aby osoba skacząca „dobiła” do elementu metalowego.

 

Słupki siatki mocowane są do nóg trampoliny przy pomocy specjalnych obejm a co najważniejsze na całej długości nogi (jedna wysoko druga nisko) co powoduje wytworzenie długiej dźwigni na rurce od siatki ochronnej. Dzięki temu przy ewentualnym wpadnięciu na rurkę siły rozkładają się bardziej równomiernie i rurka się nie łamie bądź nie wygina. A dzięki odpowiedniemu stopowi metalu jest bardzo wytrzymała

 Mocowanie


tabela zestawień części w komplecie.

Siatka SET
Ø
adapter/ grzybek pokrowiec na słupek pianka ochronna słupek
(dolny/górny na kpl.)
obejma (2x komplet/ słupek)
8  Ft 6 szt. 6 szt. 6 szt. 6 kpl. 12 kpl.
10  Ft 6 szt. 6 szt. 6 szt. 6 kpl. 12 kpl.
12  Ft 8 szt. 8 szt. 8 szt. 8 kpl. 16 kpl.
13  Ft 8 szt. 8 szt. 8 szt. 8 kpl. 16 kpl.
14  Ft 8 szt. 8 szt. 8 szt. 8 kpl. 16 kpl.
15  Ft 10 szt. 10 szt. 10 szt. 10 kpl. 20 kpl.